Лариса Васильевна, няня

Доброго дня! Мене звати Лариса. Я україномовна няня. Шукаю роботу в порядній родині, якій потрібна помічниця на тривалий час. Маю 26 років педагогічного стажу та досвід роботи в сім»ях більше 7 років, з дітками від 6 місяців до 6 років, закінчила курси медичної сестри та кухаря. Заміжня, маю двох дорослих дітей, легко знаходжу спільну мову, як з дітьми , так із дорослими.
Розвиваючі заняття та ігри проводжу в ігровій, ненав»язливій формі і рівно стільки, скільки бажає сама дитина. Складаючи план занять, погоджую його із батьками. Володію сучасними методиками раннього розвитку дошкільнят, а саме, системами Марії Монтессорі, Глена Домана, Сесіль Люпан, Ніни Башкирової, Олени та Бориса Нікітіних, теоретично ознайомлена з методикою Зайцева, елементами ейдетики, володію артикуляційною гімнастикою. основами фізичних занять, заспокійливим та ігровим масажем.
На заняттях малюємо олівцями, фарбами,фломастерами, крейдою, пальчиковими фарбами, займаємось ліпленням із солоного тіста, пластиліну, глини. аплікацією із кольорового паперу, ватних дисків, вати, природніх матеріалів. Читаємо дитячу літературу,казки, віршики, граємо в рольові ігри та інше.
Спокійна, відповідальна, без шкідливих звичок, позитивного настрою, енергійна. Вмію прививати дитині навички самообслуговування, розуміти почуття, потребу та настрій малюка. Всю свою любов та турботу віддам Вашій дитині.

18.02.2018 в 18:30
Опыт работы:более 5 лет
Зарплата:50-60 грн./час или 13000 грн./мес.
Образование:среднее специальное
Возраст:54 года
Дополнительно:Есть рекомендации и санкнижка