Вакансия №459738

Шукаю няню для хлопчиків-двійняшок (2,5 роки). На постійній основі, на тривалий період, на ставку.
Місце проживання — Київ, Мінський масив або неподалік. Можливі, й інші варіанти, але хотілося б, щоб няні не потрібно було їхати на роботу 2 години через усе місто.

Няня потрібна вранці з 6.30 до 8.30 (ранковий туалет, сніданок, зібрати в садок, відвести), і ввечері з 17.00 до 22.00 (забрати з садка, погуляти, погратися, повечеряти, вечірній туалет і вкласти спати). Няня повинна бути готова залишитися на ніч і вийти на цілий день з 7.00 до 22.00 у випадку хвороби.

Вихідні — з 7.00 до 22.00. Обов’язки — ті ж самі плюс читання книжок, малюння, ліплення, аплікації тощо, прогулянка вранці, обід, денний сон, полуденок, купання. Неділя за необхідності може вихідна.
Няні інколи потрібно самостійно приготувати швидкорозчинну кашу, фруктове пюре на полуденок і йогурт.
Під час денного сну за необхідності потрібно попрасувати і скласти дитячі речі, підшити, прибрати в дитячих кімнатах і полити квіти. Більше ніякі інші роботи по дому виконувати не потрібно.
Харчування, коли няня зайнята цілий день — з хазяйского холодильника.

Діти привчені до режиму, досить активні, але з ними вже цілком можна домовитися.
Графік роботи і ставка обговорюються. Звісно, мене більше цікавить, щоб у нас була одна постійна няня, не зайнята на інших роботах, або зайнята частково з можливістю в разі необхідності скорегувати свій графік, яка жила б неподалік і могла виходити вранці, ввечері і хоча б у один з вихідних (в суботу), але я готова обговорити й інші варіанти, якщо вони конструктивні.

Бажано, але не обов’язково, щоб няня за освітою була вихователем дитячого садка, педагогом, психологом. Обов’язково — щоб любила дітей и робота з ними приносила їй задоволення, щоб мала досвід роботи з двійнею або двома дітьми з невеликою різницею у віці, була приємною у спілкуванні, чистоплотною, стриманою, активною по життю, чесною і порядною жінкою, рідна мова якої — українська. Медкнижку також хотілося б побачити. Цікавить закордонний паспорт і можливість закордонних поїздок, наявність авто буде плюсом.

Для іногородніх є можливість за рахунок частини ставки надати комфортне житло неподалік місця роботи.

Зарплата:10000-20000 грн./мес.
Возраст няни:От 25 до 55 лет
Опыт работы:Не меньше года с детьми 1-3 лет
Санкнижка:Обязательна
Языки: Украинский Английский
Обязанности: Приготовление еды для ребенка
Кормление ребенка
Гигиена ребенка
Уборка детской комнаты
Стирка и глажка детских вещей
Купание ребенка
Прогулки
Развитие по возрасту
Игры и развлечения
Подготовка к школе
Сопровождение в школу (садик, кружки)