Анна Николаевна, няня

Вітаю, батьки!
1. Я проживаю в м.Вишневе і надам перевагу роботі в таких нас.пунктах, як: Вишневе, Соф.Борщагівка (Жк.Софія, Щасливий, Слобідка).
2. Бажаний графік роботи: 2-4 дні на тиждень по 3-4 год. Обговорюється )

Я Анна, мені 29 років і я з радістю буду нянею для Вашого малюка! Я заміжня, маю доньку (5 р). Шкідливі звички та сімейні проблеми відсутні.

Маю вищу психологічну освіту. Є успішний досвід роботи (загалом близько 6 років, в останній сім’ї 3 роки) в сім’ях з дітьми у віці від 2 міс до 5 років, робота в сім’ї з дітками кризового віку, дітки з РАС, робота в родині з двійнятами. Є досвід викладання в християнській недільній школі, а також приймаю участь в організації дитячих таборів.

Вільно спілкуюсь українською та російською мовами. Англійська на початковому рівні, але якщо малюкові знадобиться допомога в підготовці домашнього завдання, або використання англ. мови в іграх і додатковому навчанні, то я зможу йому допомогти.

Я уважна, фіксую звички і вподобання дитини, спокійно реагую на істерики і намагаюсь розібратись в ситуації, чесно надаю повний звіт батькам про те як пройшов час з дитиною.

Застосовую рекомендації батьків по догляду за дитиною, режиму дня, не нав’язуючи свою думку. Я поважаю культуру вашого дому та відчуваю межі особистого простору.

Особисті якості: відповідальність, порядність, чесність, позитивне мислення, почуття гумору )
Радо розповім детальніше про свій досвід по телефону або при зустрічі.

Дякую, що прочитали моє резюме! Бажаю кожній родині знайти СВОЮ помічницю)

17.07.2022 в 00:22
(095) XXX XX XX
Опыт работы с:
Опыт работы:более 5 лет
Зарплата:130 грн./час
Образование:Высшее
Возраст:29 лет
Дополнительно: Есть рекомендации
На сайте:более 5 лет