Оксана Владимировна., няня

Вітаю. Моє ім’я Оксана Горенко, мені 43 роки. Заміжня, маю сина та дочку, яким 14 і 16 років. Маю музично- педагогічну освіту. Мій досвід роботи нянею-8 років, почала працювати з січня 2014 року.

За цей час працювала у 4 сім’ях, вік дітей був від одного місяця і до 9- ти років.
В останній сім’ї працювала до лютого місяця цього року. Більш детально про роботу у кожній сім’ї, з радістю, розповім по телефону.

Від усіх сімей маю рекомендаційні листи із телефонами, по яким можна дізнатися про якість моєї роботи навіть зараз, коли вони всі закордоном.
Про себе можу сказати,що я працюю не за своїм фахом, але за покликанням свого серця. Дуже люблю дітей і все що з ними пов’язано-доглядати, гратися, займатися та просто з ними спілкуватися -для мене це задоволення.

Мої обов’язки у сім’ях, в яких працювала були різними, це повний догляд за дитиною, її одягом, іграшками, прогулянки, приготування їжі, супровід на розвивайки, в садочок, заняття з дитиною за віком(читання,малювання, ліплення, аплікації, віршики, пісеньки)

У спілкуванні з дитиною завжди стараюсь притримуватись ліній поведінки батьків і прислухатись до їхніх порад. Спілкуюся у житті на російській мові, але знаю українську мову. Працювала вже в укроїномовній сім’ї і з дітками спілкувалася виключно на українській.Так що мова на вибір батьків. Англійський на рівні молодших класів.
Якщо моя кандидатура вам підходить, то з радістю відповім на всі ваші додаткові питання по телефону.

15.08.2022 в 21:46
(097) XXX XX XX
Опыт работы с:
Опыт работы:более 5 лет
Зарплата:Від 100 -150 грн./час или Від 20000 грн./мес.
Образование:Музыкально- педагогическое.
Возраст:43 года
Языки: Английский
Дополнительно: Есть рекомендации и санкнижка
На сайте:10 месяцев