Вакансія №472562

Шановна няня,

Чекаємо на помічницю на 3 місяці з можливістю подовжити працювати на рік.

Ми родина з 5ти членів : тато Ендрю(єгиптянин), мама Оля(українка), Софія (майже 6 років), Ізабелла (майже 4 роки), Деніел (1,5 років). Християни. Країна проживання: Оман.

Основна мова спілкування в родині англійська. Мама говорить з дітьми англійською та українською. Тато арабською та англійською. Няню шукаємо виключно україномовну, оскільки є потреба в збереженні та розвитку української мови. Всі діти ходять до дит садочків та повертаються додому близько 13:00.

Обов’язки няні: зібрати дітей вранці до садочка (допомогти одягтися, нагодувати сніданком, приготувати ланч-бокс). Після того як діти відізджають: прибирати (кухню, дитячу, залу , свою кімнату), готувати обід (дітям та вам), прати (тільки дитячі речі), запланувати чим займатиметеся з дітьми в другій половині дня, та відпочити до приїзду дітей.

Зустріти дітей із садочка, проконтролювати всі заходи гігієни, щоб перевдягалися, нагодувати обідом, вкласти на короткий обідній сон. Після сну займатися з дітками розвиваючими, творчими заняттями. Нагодувати дітей вечерею. Провести вечірні гігієнічні процедури з дітьми.

Основні цінності, які ми стараємося прищепити дітям, це любов, повага, терпіння, взаємодопомога, самостійність, бережливе ставлення до природи та тварин. Стараємося не нав’язувати дітям свою думку, а бути помічниками, тими, хто підскаже та допоможе. Розвиток емоційного інтелекту дітей є одним із пріоритетів. Вчимо дітей здоровому способу життя. Максимально стараємося не обмежувати в русі чи бажанні пізнати щось нове, а лише намагаємося створити безпечні для цього умови. Відповідно, бажаємо, бачити біля нас няню, яка поділяє наші цінності та прагнення, та вміє вчити всим цим важливим речам, перш за все, своїм прикладом.

Ми надаємо окрему кімнату із сан вузлом, телевізором, Інтернет, харчування, авіапереліт, віза, заробітну плату (по результатам співбесіди). Один вихідний день на тиждень.

Шановна, няня, якщо ми з вами домовилися про співбесіду, бажаю почути від вас, перш за все, чи готові ви справитися із трьома дітьми різного віку. Розкажіть про свої щоденні обов’язки, які виконували щодня на попередній роботі няні. Що ви можете дати моїм дітям. Впевненість у своїй професійності.

Бажаю всим гарного здоров’я, вдалого та доброго дня!!!

Контакти
Вік няні:Від 20 до 45 років
Досвід роботи:Не менше року
Мови: Українська Англійська
Обов'язки: Приготування їжі для дитини
Годування дитини
Гігієна дитини
Прибирання дитячої кімнати
Прання та прасування дитячих речей
Купання дитини
Прогулянки
Розвиток за віком
Ігри та розваги
Підготовка до школи
Супровід до школи (садок, гуртки)