Яна Петрівна, няня

Вітаю, шановні батьки.
Маю повну вищу психолого-педегогічну освіту і позитивний досвід роботи за фахом.
Працювала вихователем, гувернанткою (нянею), репетитором по різним предметам початкової школи і підготовки до школи, педагогом раннього розвитку, вчителем початкових класів у державній і приватній школах, ментором по наданню якісних консультацій батькам.

Запрошую Вас на онлайн, офлайн ( Київ) консультації по ефективному вихованню і навчанню діток, відповіді на хвилюючі питання, питання готовності до школи дітей та реального аналізу засвоєння навчальної програми Вашими дітками, допоможу у складанні ефективного плану розвитку і навчання дітей раннього віку, дошкільників, молодших школярів.

Також запрошую Ваших діток на онлайн підготовку до школи, а також навчання по програмам НУШ у тому числі програмі Інтелект 1 — 4 класи та середній школі.

Пропоную послуги няні-гувернантки-репетитора погодинно у Деснянському районі. В інших районах можу працювати нянею-тільки на постійній стабільній основі. Маю позитивний досвід супроводу сім’ї на відпочинок та організації навчально-розвивального режиму дня діток.

Надаю послуги у ролі няні-гувернантки:
Контроль ефективного режиму дня: навчально-розвивального часу, можу відвести та забрати із садочка, школи, гуртків, центрів творчості; можу підігріти їжу(приготувати просту), погодувати дітей, можу проконтролювати виконання домашніх завдань(допомогти), можу забезпечити безпечну прогулянку і навчально-розвивальні заняття,веселе проведення часу,ігри,можливо вкладання на сон денний,вечірній(за окремою домовленістю).

Надаю послуги у ролі вчителя-репетитора: Допоможу вашим діткам з будь-якої незрозумілої теми по шкільній програмі. На заняттях вчимось: логічно мислити, порівнювати,узагальнювати, читати швидко( удосконалювати техніку), писати грамотно, відповідати на питання, працювати з тестами, рахувати усно і письмово, розв’язувати задачі та інші види математичних завдань. Предмети,що вивчаються: навчання грамоти: українська мова ( читання, письмо), математика,логіка, природа,англійська мова.

Мною якісно проведено більше 10000 занять, уроків, виховних заходів, консультацій батькам.

Особисті якості: справедлива, відповідальна, пунктуальна, комунікабельна, порядна, творча, креативна, активана, старанна, ініціативна, доброзичлива, цілеспрямована, швидко освоюю нову інформацію, маю організаторські здібності, працюю на одержання якісного результату.

Рада співпраці!

Сьогодні о 18:55
(066) XXX XX XX
Досвід роботи:більше 10 років
Зарплата:250-300(можемо обговорювати) грн/год.
Освіта:Повна вища педагогічна освіта(вчитель початкових класів,вчитель англійської мови початкових класів)
Вік:27 років
Додатково: Є рекомендації та санкнижка
На сайті:2 тижня