Галина Миколаївна, няня

Усім миру!!Мене звати Галина, мені 47 років. Шукаю роботу нянею з дітьми з народження. Маю медичну освіту,закінчила Житомирське базове училище за спеціальністю фельдшер — акушерка.
У мене є дорослий син 25 років.
Працюю з дітьми з народження.
Досвід роботи в сім’ях з дітками 11 років
На одному місці пропрацювала 8 років,в цій сім’ї виховала 3 дітей:хлопчика з 1 міс до 2 років, потім в цій же сім’ї народився другий хлопчик з ним була з народження до 2 років,після
другого хлопчика народилася дівчинка з нею також була з народження до 2, 5 років. Дітки пішли в садочок,і я влаштувалася в другу сім’ю.
В другій сім’ї працювала з хлопчиком від 1 року до 3 років.
В усіх сім’ях працювала без допомоги мами,( мами працювали) тому виконувала усі обов’язки що стосуються дитини : дотримання режиму дня, гігієна, профілактичний масаж для немовлят,ввід
додаткового харчування,,підтримка чистоти дитячої кімнати і дитячих речей, прогулянки, приготування їжі для дитини,розвиток за віком,поїздки в поліклініку,супровід на заняття.
Також коли був вільний час старалась допомогти батькам з домашніми справами.
Про себе,люблю дітей,понктуальна,не конфліктна,дотримуюсь субординації в сім’ях,вмію прислуховуватися до думок інших людей,вмію готувати домашню їду.
Можу надати рекомендації роботодавців.
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.

Вчора о 16:16
(096) XXX XX XX
Досвід роботи з:
Досвід роботи:більше 10 років
Зарплата: грн/год.
Освіта:Медична
Вік:47 років
Мови: Англійська
Додатково: Є рекомендації
На сайті:4 місяця