Вакансія №478665

Доброго дня. Мене звати Людмила Валеріівна. Шукаю няню для сина 3-х років. Місто Киів, Дарницький район, перетин вул. Тростянецька — Харківське шосе.

Вимоги до няні : педагогічна освіта, україномовна, вік від 45 до 60 років, активна та творча особистість, акуратна і педантична, ввічлива, добра, терпляча, любляча дітей і свою роботу, спокійна і виважена, володіння навичками розвитку розумових, творчих і логічних здібностей дитини.

Дуже важливо, щоб проживала неподалік від нас, вміла знаходити спільну мову з дитиною, наявність досвіду роботи нянею, рекомендації.

Табу : не перекладати обов’язки няні на знайомих чи родичів, не водити дитину до себе додому, не ходити з сином у власних інтересах по установах чи магазинах, не смалити чи вживати спиртне при дитині.

Робота на неповний день. З понеділка по п’ятницю забирати дитину з садочку та активно і цікаво проводити час починаючи з 16:30 до 19:30 години взимку та з 17:00 до 20:00 влітку. Тобто, щоденна зайнятість по 3 години.

Обов’язки няні : годувати дитину (їжу лишає мама), розвивати інтелектуальні та творчі навички (ліпити, малювати, конструювати, робити поробки, вивчати літери і цифри, грати у ігри відповідно віку дитини, читати книги та вчити віршики, дотримання розпорядку дня, приводити / забирати з гуртків, дотримуватись правил гігієни (мити руки після прогулянки, влітку повністю мити і переодягатися дитину з вулиці). Дотримання порядку і чистоти з дитячими іграшками та з дитячими речами, прибирати їх після розваг.

Якщо дитина захворіла, проводити з нею весь день починаючи з 9:00 ранку. Тривалість такого робочого дня обговорюється в кожному випадку індивідуально, але максимум до 18:00.

Протягом робочого тижня, в будні дні, можливі вихідні для няні, коли виключно батьки або родичі проводять час з дитиною.

Оплата : 100 грн за годину. Оплата потижнево в кінці тижня.

Контакти
Зарплата:100 грн/год.
Вік няні:Від 45 до 60 років
Досвід роботи:Не менше трьох років з дітьми 4-6 років
Рекомендації:Обов'язкові
Санкнижка:Обов'язкова
Мови: Українська Англійська
Обов'язки: Приготування їжі для дитини
Годування дитини
Гігієна дитини
Прибирання дитячої кімнати
Прання та прасування дитячих речей
Купання дитини
Прогулянки
Розвиток за віком
Ігри та розваги
Підготовка до школи
Супровід до школи (садок, гуртки)