Яна Валеріївна, няня

Добридень! Я працювала перекладачем-фрілансером до лютого 2022-го, мала певні плани життя, але все змінилося. Своїх дітей не маю (в зв’язку с особистими обставинами не планую), значного досвіду роботи нянею чи покоївкою поки що не маю, але бажаю це опрацювати :). Гарантую чесність (не брешу, не краду, інформацію стороннім не розкриваю), відсутність жорстокості (але не твердості) щодо дітей та тварин, ненав’язливість (не балакаю зайвого, не фліртую), акуратність, пунктуальність. Шкідливих звичок немає, хронічних проблем зі здоров’ям немає (від Covid-19 щеплена), виглядаю і поводжуся скромно, на дозвіллі займаюся читанням та написанням романів.

Маю неповну вищу лінгвістичну освіту, розмовляти можу російською чи українською, можна спробувати англійською (допомогу у вивченні англійської можу запропонувати лише додаткову, оскільки освіта філологічна, а не педагогічна, також розмовної практики було мало). Маю уявлення про віковий психічний розвиток дітей, а також надання невідкладної допомоги. Найкраще зможу допомогти з дитиною від 4-5 років. Робота винятково на вашій території та без проживання.

Крім того, пропоную деяку допомогу по господарству у поєднанні з наглядом за дитиною (у години, коли нею безпосередньо займатися не потрібно).

Прошу звернути увагу, що через ненадійність міського транспорту (в зв’язку з повітряними тривогами) я можу працювати лише там, куди спроможна дістатися пішки за помірний час: західна, південна та центральна частини Дніпровського району, деякі прилеглі до них частини Дарницького, також прилеглі до мосту Патона частини Печерського. Повідомляйте вашу приблизну адресу, я подивлюся, чи зможу туди ходити. Дякую за розуміння.

Вчора о 10:04
(093) XXX XX XX
Досвід роботи з:
Досвід роботи:Ні
Зарплата:60 грн/год. або 12, 000 грн/міс.
Освіта:Київський національний лінгвістичний университет
Вік:33 роки
Додатково: Є санкнижка
На сайті:2 тижня