Світлана Володимирівна, няня

Мене звати Світлана, переселенка з окупованого міста Енергодар Запорізької області.

Вік: 59 років, але я активна і у хорошій формі. По відношенню до професійних обов’язків няні мій вік — це перевага, а не недолік. Буду сучасною та позитивною люблячою бабусею ( у самому найкращому розумінні), а також другом і цікавим партнером для вашої дитини щодо відкриття оточуючого світу.

Маю вищу педагогічну освіту та стаж педагогічної роботи з дітьми в дошкільному освітньому закладі 30 років : 10 років працювала вихователем,
потім 8 років практичним психологом,
останні 10 років працювала вихователем — методистом (відповідала за якість та систему освітньої роботи з дітьми в дитячому садочку).
Після початку війни переїхала до Крюківщини Київської області і працювала там нянею в сім’ї з дівчинкою віком з одного до двох років.
Тепер переїхала у Київ і тому шукаю роботу нянею в Києві.
Маю педагогічну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».
Маю трудову книжку, де можна побачити, де і ким працювала; маю характеристики з місця роботи ( з дитячого садочка за результатами атестації).
Відповідальна, доброзичлива, позитивна, творча, активна, вмію знаходити індивідуальний підхід до дитини та спільну мову з батьками. Вмію зацікавити дитину, організувати корисну та цікаву гру.
Мені можна довірити дитину і все буде добре. У дитини буде хороший настрій, вона весь час буде зайнята цікавою для неї пізнавальною або ігровою діяльністю. Ми будемо ліпити, малювати, готуватися до школи (навчання грамоті, математиці згідно дошкільної освітньої програми за потребою), експериментувати, багато рухатися, і займатися всім, що необхідно для розвитку та цікаво в цьому віці. І робити все це будемо так, що дитина буде щаслива, а Вам буде спокійно.
Я не буду набридати Вам, шановні батьки, «корисними порадами»).
Дотримуюсь субординації, спираюсь на взаємодію та повагу до особистості. Вмію працювати в команді.
Буду рада співпраці!
Бажано Святошинський район Києва і декілька днів на тиждень, але розгляну і інші райони, інші варіанти.
Всім бажаю всього світлого, доброго та бажаного!

12.07.2024 о 20:31
(099) XXX XX XX
Досвід роботи з:
Досвід роботи:більше 10 років
Зарплата:від 120 грн/год. або 10000 грн/міс.
Освіта:Вища педагогічна
Вік:59 років
Мови: Англійська
На сайті:1 рік