Вакансія №479488

Проживаємо у Нових Петрівцях Вишгородського району, будинок знаходиться далеченько від траси, тож няня має бути з власним авто і проживати відносно поруч.

Вік не має значення.

Обов‘язкова наявність вищої медичної або педагогічної освіти, сан книжка.

Перший час (місяць-два, будемо дивитися по дитині) по 3-4 години на день з вівторка по суботу.

Далі з 09 до 19 з вівторка по суботу. Якщо наш тато приходить з роботи раніше, няня буде вільна. Також з приходом гостей, бабусь, ви зможете перепочити, випити чаю, кави тощо. Тобто поки дитина перебуває з іншим дорослим, ви вільні. Святкові дні вихідні, або за домовленістю обох сторін, сплачуються окремо. Можливо, будемо разом виїжджати до найближчого магазину чи раз на місяць до педіатра.

Шукаю людину, яка розділятиме сучасні погляди про виховання дитини, без токсичних, радянських методик. Із задоволенням прислухатимусь до порад з виховання, але і нашу з татом категоричність в окремих питаннях також попопрошу прийняти. Тобто, це має бути опора не тільки для дитини, але і для батьків😊. Звичайно, потрібна людина з досвідом роботи з такими малими дітками, та дітками постарше, бо хочемо знайти людину, яка буде з нами довго.

Що спаде на плечі няні?

Займатись з дитиною розвитком згідно віку, гігієна, прогулянки, допомога з годуванням (прикорм), дотримання режиму. Якщо володієте знаннями про хенд мейд розвивашки, з задоволенням надам все необхідне аби реалізувати це в нас вдома. Готую їсти я, дитина на ГВ. Щодо харчування няні, при переході на повний день, можна харчуватись разом з нами, поки адаптаційний період- перекуси, снеки, фрукти, що є в холодильнику — у відкритому доступі (я просто готую окремо на кожний прийом їжі для сім’ї).

Зобов‘язана попередити кандидатів, що вдома встановлені камери відеоспостереження зі звуком.

По оплаті залежатиме по результатам інтерв’ю. Адаптаційний період буде ставка за день , оплата 2 рази на місяць, потім місячна ставка.

Контакти
Зарплата:20000 грн/міс.
Досвід роботи:Не менше п'яти років з дітьми до року
Рекомендації:Обов'язкові
Санкнижка:Обов'язкова
Мови: Українська Англійська
Обов'язки: Приготування їжі для дитини
Годування дитини
Гігієна дитини
Прибирання дитячої кімнати
Прання та прасування дитячих речей
Купання дитини
Прогулянки
Розвиток за віком
Ігри та розваги
Підготовка до школи
Супровід до школи (садок, гуртки)