Светлана Андреевна, няня

Доброго часу доби! Мене звати Світлана, мені 34 роки. Люблю дітей, терпляча, добра, акуратна, без шкідливих звичок, подобається активний спосіб життя. Вмію знайти спільну мову з дітьми. Закінчила Педагогічний Університет ім.М.П.Драгоманова, факультет іноземної філології. Працювала в дитячому садочку помічником вихователя і вихователем (1 рік, є запис в трудовій).
Працюю в сім’ях більше 11 років, в одній сім’ї стала для дівчинки хрещеною мамою. Досвід роботи з дітьми від 1 до 9 років. Якщо потрібні рекомендації – даю номер телефону одного з попередніх роботодавців. Знаю методики розвитку дітей, дуже подобається с дітьми – ліпити, малювати, клеїти, робити різні поробки, грати в хованки, квача, в настільні ігри/лего/пазли, навчати числам і літерам, читанню і письму, логічному мисленню, картки меморі, в трьох сім’ях активно готувала дітей до школи; вчили країни, столиці та їх прапори по методиці Домана; вивчали англійську мову.
Коли я з дитиною, я повністю занурююсь в її світ, я дізнаюсь, чим цікавиться дитина і підтримую її. Мені приносить задоволення спілкування з дітьми, їх розвиток і навчання нового. Я хочу знайти не тільки спосіб заробітку, але й принести задоволення і дитині, і мені в приємному спілкуванні і спільному проведенні часу; стати помічницею для батьків. Дуже хочу знайти «свою» родину, в якій буде комфортно і сім’ї зі мною, і мені, зі своєї сторони докладу всі зусилля для цього. Є закордонний паспорт і водійське посвідчення, маю свою машину.
P.S. Не розглядаю пропозиції за кордоном та лівий берег Києва. Прибиранням не займаюсь. Готова працювати с дітьми від 1 року. На рахунок графіку можна домовлятись.

Сьогодні о 12:59
(096) XXX XX XX
Досвід роботи з:
Досвід роботи:більше 10 років
Зарплата:100 грн/год.
Освіта:НПУ ім.М.П.Драгоманова
Вік:34 роки
Додатково: Є рекомендації
На сайті:2.5 роки