Альона Петрівна, няня

Доброго дня! Мене звати Альона Петрівна.
Зараз я перебуваю у пошуку роботи. Пропоную послуги няні. Маю досвід роботи з дітьми різного віку. Працюю з дітьми/школярами від 3, 4, 6 років. В пріоритеті англійська мова та підготовка до школи. А также займаюся репетитерством з іноземної мови. Я україномовна людина розмовляю лише українською мовою.
Маю вищу освіту за спеціальністю англійська мова і література. Викладач англійської мови. Працювала в школі, дошкільному закладі, оздоровчих таборах, також працювала довгий час по догляду за дітьми у сімях. Рекомендації вналежності. Досвід роботи більше, як 5 років у цій сфері. Проведення занять – з маленькими дітьми в ігровій формі, з дидактичними та логічними завданнями. У своїй методиці використовую різні програми, що дозволяють подолати мовний бар’єр і максимально зануриться в мовне середовище.Спілкування, набуття досвіду, самореалізація у роботі. Я справді люблю дітей та свою професію і швидко знаходжу до них підхід та здатна зацікавити. Я, як вчитель можу сказати дитина, яка дійсно прагне вчитися вона вчиться.Це МІЙ ДЕВІЗ:» ТЕРПІННЯ І ПРАЦЯ ВСЕ ПЕРЕТРЕ»
My life motto is» I am a great believer in working up a tremendous sweat». Все зроблю, що в моїх силах, донесу до кожної дитини/учня певний багаж знань, включаючи свій досвід, незважаючи на ні. Займаюся здебільшого з учнями у себе вдома та на виїзд. Якщо вас зацікавило моє резюме, будь ласка звертайтеся. Дякую за увагу!

10.07.2024 о 17:42
(095) XXX XX XX
Досвід роботи з:
Досвід роботи:5 років
Зарплата:100/200 грн/год. або 18000 грн/міс.
Освіта:Вища
Вік:33 роки
Додатково: Є рекомендації та санкнижка
На сайті:1 рік