Вітаю, мене звати Олена.
Маю досвід роботи з двійнею, проживання за кордоном.
Дуже люблю дітей. З щирою любов’ю, добротою, терпінням, дружелюбністю, турботою
ставлюся до дітей.
Я спокійна, вихована, уважна, відповідальна, врівноважена, порядна, охайна у побуті, позитивна.
Відповідально і уважно ставлюся до вимог і побажань батьків.
Добра фізична форма, без зайвої ваги.
Маю двоє дорослих дітей і онука.
Проживаю м.Ірпінь.