Оксана Миколаївна, няня

Няня, помічниця по дому. Відповідальна, активна, позитивна людина, якій Ви можете довірити найцінніше — безпеку своєї дитини. Люблю малечу, а вони це відчувають і відповідають взаємністю) Вважаю,що кожна дитина особлива, тому потребує індивідуального підходу у вихованні та розвитку навичок і талантів. Маю досвід роботи в сім’ях, у тому числі закордоном. Освіта вища, педагогічна.
Проживаю у Чернігівській області. Без шкідливих звичок і фінансових проблем. Готова надати рекомендації з попереднього місця роботи та пройти медогляд. Маю водійське посвідчення (2024 рік).Вс і нюанси співпраці обговоримо у телефонній розмові або при зустрічі.
Мій досвід роботи:
Після 23 років у сфері освіти вирішила працювати з дітками у сім’ях. Близько 4 років до початку війни працювала у сім’ї в Києві: хлопчик 5 років (відвідував дитячий садок, згодом — школу) і дівчинка 1 рік і 8 місяців. Паралельно з доглядом за дітьми виконувала різні роботи по дому. З червня 2022 року до вересня 2023 періодично працювала нянею в Іспанії. Найпоширеніша у моїй роботі медодика раннього розвитку — це методика Марії Монтесорі. За наявністю відповідної матеріальної бази можу застосовувати методики Зайцева (кубики для читання), Долмана (картки) і т.д. Але головним вважаю не перестаратися, адже схеми завжди залишаються схемами, а живе виховання дітей ніколи не вкладається в шаблони. Надаю перевагу індивідуальному підходу до виховання дитини, розвитку необхідних навичок та особливих творчих нахилів.

16.06.2024 о 14:20
(096) XXX XX XX
Досвід роботи з:
Досвід роботи:5 років
Зарплата:договірна грн/год. або договірна грн/міс.
Освіта:вища, педагогічна
Вік:49 років
Мови: Англійська
Додатково: Є рекомендації та санкнижка
На сайті:більше 5 років